Karina School


Nauczyciel języka angielskiego, nauka języka angielskiego Zakopane  Nazywam się Karina Kalemba-Bieniek i chętnie nauczę Cię mówić po angielsku!

Jako absolwentka filologii angielskiej z językiem rosyjskim Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie jestem wykwalifikowaną nauczycielką języka angielskiego i mogę uczyć innych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Poza wykształceniem posiadam również doświadczenie w udzielaniu korepetycji, prowadzeniu kursów językowych (m. in. dla pracowników Straży Granicznej w Zakopanem) oraz pracy lektora (w jednej z krakowskich szkół językowych). Przez sześć lat związana byłam z Zespołem Szkół Prywatnych Janiny Gościej w Zakopanem, gdzie jako nauczycielka języka angielskiego i rosyjskiego w gimnazjum i liceum zdobywałam doświadczenie i rozwijałam się zawodowo.

Ponadto jestem magistrem filmoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdyż jedną z moich pasji jest film, a do wszystkiego co mnie interesuje podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i energią. Moją wiedzę z zakresu kultury, filmu oraz literatury często wykorzystuję podczas moich zajęć np. podczas zajęć konwersacyjnych. 


Jestem pasjonatką języka angielskiego i chętnie dzielę się tą pasją z moimi uczniami. Starannie przygotowuję moje lekcje, tak, by były ciekawe i urozmaicone, a przede wszystkim dopasowane indywidualnie do poziomu i potrzeb danego ucznia. Do uczenia innych podchodzę entuzjastycznie i daję z siebie wszystko, by przekazać jak najwięcej mojej wiedzy.Angielski latem na wesoło :D


Latem na wesoło z językiem angielskim, kurs dla dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej

Angielski latem dla dorosłych


Angielski dla dorosłych w wakacje

Czytaj dalej

Mistrz angielskich czasów


Zapraszam na 4 spotkania dotyczące wszystkich czasów

Czytaj dalej

Kursy maturalne


Kursy dla Maturzystów

Czytaj dalej